Klebetárium hry Farmerama
Farmárky a farmári, ak chcete vidieť témy nášho fóra, musíte sa prihlásiť.

Prihlásiť sa môžu len zaregistrovaní!

Registrácia je zadarmo Smile.

Join the forum, it's quick and easy

Klebetárium hry Farmerama
Farmárky a farmári, ak chcete vidieť témy nášho fóra, musíte sa prihlásiť.

Prihlásiť sa môžu len zaregistrovaní!

Registrácia je zadarmo Smile.
Klebetárium hry Farmerama
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bahamarama - 2 misie

Goto down

Bahamarama - 2 misie Empty Re: Bahamarama - 2 misie

Odoslať pre GossipGirl Ut apríl 22, 2014 10:28 pm

Bahamarama - 2 misie Recept_lemongrassmikqc

Bahamarama - 2 misie Recept_greentea6jjtd


Ovocný koktail pre Aru
Bahamarama - 2 misie Ovocnykoktailprearu_mikeab
pre väčšie zobrazenie klikni na obrázok


Dokonalý čaj
Bahamarama - 2 misie Dokonalycaj_maly5gb6o
pre väčšie zobrazenie klikni na obrázok

GossipGirl
GossipGirl

Počet príspevkov : 556
Join date : 10.02.2014

Návrat hore Goto down

Bahamarama - 2 misie Empty Re: Bahamarama - 2 misie

Odoslať pre GossipGirl Ne apríl 20, 2014 7:04 pm

Info v QR kóde:

Bahamarama - 2 misie Novabahah2ji6
GossipGirl
GossipGirl

Počet príspevkov : 556
Join date : 10.02.2014

Návrat hore Goto down

Bahamarama - 2 misie Empty Re: Bahamarama - 2 misie

Odoslať pre GossipGirl Št apríl 17, 2014 7:20 pm

Bahamarama - 2 misie Qrcode2sjkye
GossipGirl
GossipGirl

Počet príspevkov : 556
Join date : 10.02.2014

Návrat hore Goto down

Bahamarama - 2 misie Empty Re: Bahamarama - 2 misie

Odoslať pre GossipGirl Ut apríl 15, 2014 4:36 am

Originál preklady v hre (opis misií):


Dokonalý čaj

1. Kapitán Pečený Oškvarok je netrpezlivosťou celý bez seba. Celé dni vyčkáva na dodávku zlatých banánov. „Loď na obzore!“ No konečne! Ale na piráta čakalo prekvapenie: Náklad je plný....listov!

2. „Suché listy! Pri všetkých zloduchoch, čo mám robiť ja, kapitán Pečený Oškvarok, s takou kopou lístia? Som zruinovaný! Svoj pirátsky klobúk môžem zavesiť na hák a ísť do penzie!" frustrovaný pirát hryzie kokosový orech.

3. Pirátska opica a kormidelník Hlúpi Jon ovoniavajú a žujú listy. „Viem, čo to je, kapitán. To je zelený čaj! Môj bratranec Bob mixuje z toho osviežujúce nápoje v Bahamských kúpeľoch. A k tomu sladké figy so škoricou. Musím ho navštíviť…“

4. „Choď do kelu“, kričí Oškvarok. „Tvoj bratranec Bob ma nezaujíma! Ten so môže mixovať drinky, pokým nebude čierny! Ja chcem zlaté banány!“ „Ale kapitán! Ľudia platia za nápoje veľa zlata..."

5. „Počkaj, hovoríš zlata?“ V Oškvarkovej fantázii sa premenili suché kopy lístia na kopy zlata. A s ním uprostred! Hlúpy Jon neverí vlastným očiam, keď si kapitán zrazu sadne do čaju a prosíka: „Povedz mi viac!“

6. „Poďme, vy opice pozemské!“, rozkazuje Oškvarok. „Varte čaj, mixujte drinky! Zajtra sa okúpem… okúpeme v zlate!“ Skutočný pirát nepracuje samozrejme sám. Podľa rozkazov sa pirátske opice pustia do roboty.

7. Čaj je hotový. Hlúpy Jon naleje opatrne kapitánovi do šálky. Oškvarok si dá za glg, vypleští oči a nápoj rýchlo vypľuje. „Fuj! Chcete ma otráviť? Vzbura!“

8. „Ale nie, kapitán! Len som zabudol na mate.“ Hlúpy Jon servíruje frflavému kapitánovi nový čaj. „Hmm, chutí znamenite! Dobrá práca! Nápoj nazveme: Zelený čaj matéta." Posádka oslavuje. Náš kapitán je taký kreatívny!



Ovocný koktail pre Aru

1. Ara Croft trénuje denne v Bahamských kúpeľoch, až pierka lietajú! To robí samozrejme len preto, aby si popritom vypila chutný ovocný koktail. Ale najskôr práca, potom pôžitok!

2. Hm, aký koktail bude dnes? Ara si prezerá nápojový lístok, krížom krážom, ale nenájde nič vhodné. Znudene lístok zavrie. Vždy tie isté nápoje! To sa na tomto ostrove nenájde žiadna novinka?

3.  „Môžem ti pomôcť, Ara?“ Bob, opica a barman, je pripravený vždy, keď sú jeho hostia nespokojní. „Ach“, sťažuje sa Ara. „Tak by som chcela vyskúšať ovocný koktail, aký som ešte nikdy nepila.“

4.  „Žiadne starosti! My v Bahamských kúpeľoch mixujeme ovocné koktaily aj na želanie. Mám tu jeden úplne nový recept. Máš rada citrónovú trávu?“ Ara nadšene prikyvuje. „Milujem citrónovú trávu!“ Bob hneď pripravuje bambusový pohár a dekoráciu.

5. Bob predvedie svoje barmanské umenie. Pozri, ako shakery lietajú! Ara nevie ani kedy, ani ako sa to stalo, ale zrazu stojí voňavý koktail pred ňou. Ochutná. Och, ten chutí! Čerstvý a ovocný.

6. Objemný klient s chobotom sa tiež zaujíma o koktail z citrónovej trávy. „Rád by mal taký istý“, zašomre. Bobovi nemusí dvakrát hovoriť. On a Ara pozorujú napäto slona pri pití.

7.  „Tratata!“ Čo sa to deje? Všetci hostia sa otáčajú za zvukom trúbky. „To je najlepší ovocný koktail, aký som kedy pil! Poďme všetci, ten musíte vyskúšať!", kričí slon vzrušene. „Skutočný zážitok!“

8. Neuveriteľné, to je tlačenica! Bob má plné ruky práce. Všetci hostia chcú vyskúšať nový koktail z citrónovej trávy. Šťastné tváre, kam sa len barman pozrie. "Jedno kolo koktailu z citrónovej trávy ide na kúpele", kričí. Hurááá!



GossipGirl
GossipGirl

Počet príspevkov : 556
Join date : 10.02.2014

Návrat hore Goto down

Bahamarama - 2 misie Empty Re: Bahamarama - 2 misie

Odoslať pre GossipGirl Ne apríl 13, 2014 3:16 am

Čo môžeme očakávať? Koľko zlatých banánov bude potrebných pre odomknutie nových rastlín a stromov?

Maďarský veštec predpovedá potrebu 100 až 200 ZB.
http://hu.board.bigpoint.com/farmerama/showpost.php?p=5245613&postcount=1032

Moja špekulácia sa blíži skôr k číslu 200.

Poďme počítať:
Keďže už v žiadnej chrámovej miestnosti nie je voľné miesto, budeme musieť odomknúť novú chrámovú miestnosť. Tu sa dá ľahko zistiť, že odomknutie bude za 45 ZB.

Posledné stromy boli za 30 a 32 ZB, je predpoklad, že tie ďalšie by mohli byť v rozmedzí 32 - 40 ZB.

Posledné rastliny boli za 20, 22 a 25 ZB a aj tu predpokladajme rozmedzie  25 - 30 ZB.

Keď si to spočítame, vychádza nám:
- chrámová miestnosť - 45 ZB
- stromy -  2x (32 až 40) = 64 až 80 ZB
- rastliny -  2x (25 až 30) = 50 až 60 ZB.

Takže spolu by to mohlo byť 159 až 185 ZB.

No a pravda je niekde medzi tým  bounce možno skoro v strede  Exclamation Question Exclamation 

EDIT: v tomto príspevku maďarskej hráčky je skoro správny počet:
http://hu.board.bigpoint.com/farmerama/showpost.php?p=5245961&postcount=1040
Len málilinko chýba k správnemu počtu  Smile 

**********

A nezabúdajme, že aj odomknutie šľachtenia tiav nás bude stáť zlaté banány.


**********

Stromy majú určitú postupnosť - čo sa týka nárastu BS - môžeme s týmto nárastom počítať.
Rastliny - tu môžeme očakávať celkom slušný nárast času na rast u jednej rastliny.
GossipGirl
GossipGirl

Počet príspevkov : 556
Join date : 10.02.2014

Návrat hore Goto down

Bahamarama - 2 misie Empty Re: Bahamarama - 2 misie

Odoslať pre GossipGirl So apríl 12, 2014 9:22 am

Začula som klebetu, že akcie začnú po veľkonočnej akcii.
GossipGirl
GossipGirl

Počet príspevkov : 556
Join date : 10.02.2014

Návrat hore Goto down

Bahamarama - 2 misie Empty Re: Bahamarama - 2 misie

Odoslať pre GossipGirl Pi apríl 11, 2014 4:11 am

Opis misií

1. akcia

1. Pirátske prasiatko Kapitán Schwartebeker  netrpezlivo chodí  hore - dolu.. Celé dni čaká na lodný náklad zlatých banánov. "Loď na obzore!“ No, konečne! Ale pirátov čaká prekvapenie:  nákladný priestor je plný ... lístia!

2. "Sušené listy! Pre všetky slaninové kožky, čo mám ja, kapitán Schwartebeker, robiť s hromadou lístia? Ja som zruinovaný! Môžem svoj pirátsky klobúk zavesiť na hák a odísť do dôchodku!" frustrovane lúska kokosový orech.

3. Pirátska opica - kormidelník Weißnix Jon privoniava a obhrýza listy. "Ja viem, čo to je, kapitán. To je zelený čaj! Môj bratranec Bob z nich mixuje v Bahama kúpeľoch osviežujúce nápoje. A k nim sladké figy so škoricou. Musím ho raz navštíviť ... "

4. "Cha," zvolá Schwartebeker. „Čo mňa zaujíma tvoj bratranec Bob? Môže miešať koktaily pre mňa za mňa, až sčernie! Ja chcem zlaté banány! " „Ale kapitán! Ľudia zaplatia veľa zlata za  jeho koktaily ... "

5.  "Počkaj, povedal si zlato?" V Schwartebekerovej fantázii sa mení hromada suchého lístia na hromadu zlata. S ním v strede!  Weißnix Jon si pretiera oči, ako kapitán zrazu sedí v čaji a zamumle: "Povedz mi viac!"

6. "K vašej krajine opíc!" zavrčí Schwartebeker. "Varí čaj, mieša koktaily! Ráno som sa kúpal ... okúpeme sa v zlate! " Ako pravé pirátske prasiatko, samozrejme, nebude pracovať sám. Hlasným krikom ženie  pirátske opice do práce.

7. Čaj je pripravený. Weißnix Jon opatrne z neho nalieva kapitánovi trochu do šálky. Schwartebeker si odpije dúšok, kloktá a vysokým oblúkom nápoj vypľuje. "Blééé! Chceš ma otráviť? Vzbura! "

8. "Ale nie, kapitán! Ja som len na maté zabudol." Weißnix Jon servíruje nevrlému Schwartebekerovi nový čaj. "Hmm, chutí výborne! Dobrá práca! Pokrstím nápoj: Zelený Mateeto." Posádka sa raduje. Kapitán je taký kreatívny!



2. akcia

1. Ara Croft denne trénuje v Bahama kúpeľoch, až  perie lieta! Ona to robí samozrejme len preto, aby si potom mohla dať lahodné koktaily na pitie... Ale najskôr práca, potom zábava!

2. Hm, aké smoothie to dnes bude ? Ara sa pozerá na menu zhora nadol, krížom krážom, ale nenašla nič vhodného. Znudene zatvorí lístok.. Vždy rovnaké staré smoothies ! Nie je nič viac nového na ostrove?

3. "Môžem vám nejako pomôcť, Ara?" Bob, opičiak a barman, je vždy po ruke, keď si hostia nevedia poradiť. "Ach," povzdychne Ara. "Chcela by som piť ovocný kokteil, aký som ešte neokúsila."

4. "Žiaden problém! My v Bahama kúpeľoch zmixujeme smoothies podľa potreby. Mám tu úplne nový recept. Chutí ti citrónová tráva? "Ara dychtivo prikývne. "Milujem citrónovú trávu!"  Bob už kladie bambusový pohár a pripravuje dekorácie.

5. Bob využíva svoje zručnosti ako to barman dokáže. Fíha, ako ten šejker lieta! Tak rýchlo, Ara vôbec nevie, čo sa deje, ale zrazu tam je pred ňou voňavé smoothie. Ochutnáva. Oh, ako to chutí! Sviežo a ovocne.

6. Zavalitý zákazník s chobotom tiež prejaví záujem o lemongrass smoothie. "Chcel by som to isté," zavrčí. To Bobovi netreba dvakrát povedať. On a papagáj napäto sledujú slona pri pití.

7. "Tutúúú!" Čo sa deje? Všetci hostia sa otočia na trubkára. "To je ten najlepší koktail aký som kedy pil! Poďte všetci, musíte ho skúsiť!" volá slon vzrušene. "Skutočný zážitok!"

8. Neuveriteľné, aká tlačenica! Bob má plné ruky práce. Všetci hostia chcú vyskúšať nové lemongrass smoothie. Šťastné tváre, kam sa barman pozrie. "Jednu rundu na účet podniku!" zavolá. Hurá!
GossipGirl
GossipGirl

Počet príspevkov : 556
Join date : 10.02.2014

Návrat hore Goto down

Bahamarama - 2 misie Empty Bahamarama - 2 misie

Odoslať pre GossipGirl Pi apríl 11, 2014 1:03 am

Ako som už informovala v téme "Iné klebety" sú pripravené 2 akcie pre ostrov Bahamarama. Preto pre ne zakladám novú tému.


**********************************

Bahamarama - 2 misie 1104_1pxuqp

Ostrov sa vyzdobil a prichádza s mnohými novými vecami pre všetkých priateľov tropickej klimy! Saď nové rastliny - citrónovú trávu, zelený čaj a zbieraj plody pandanusa a morského hrozna. A ako je to s osviežujúcimi receptami v kúpeloch Bahamaramy? Odomkni Zelený mateato a Lemongrass smoothie v dvoch zábavných akciách s osviežujúcimi cenami! Napni hneď plachty a preskúmaj Bahamaramu!

Bahamarama - 2 misie 1104xwsat

Bahamarama - 2 misie Receptycgsxa

Obidve akcie budú po 8 úloh vo farmárskej hale.


Pandanus
Bahamarama - 2 misie Pandanus_niqsc8


Strom morského hrozna
Bahamarama - 2 misie Morskehroznoqpulv


Citrónová tráva
Bahamarama - 2 misie Lemongrasstyksq


Zelený čaj
Bahamarama - 2 misie Greentea6zy5l



Naposledy upravil GossipGirl dňa Št apríl 17, 2014 7:05 am, celkom upravené 1 krát.
GossipGirl
GossipGirl

Počet príspevkov : 556
Join date : 10.02.2014

Návrat hore Goto down

Bahamarama - 2 misie Empty Re: Bahamarama - 2 misie

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.